Jak skutecznie ćwiczyć wzrok, żeby widzieć lepiej? (E-book)

  • Ebook
39,90 zł

Publikacja zawiera trening oczu z podstawowymi ćwiczeniami dla osób z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością, starczowzrocznością czy też z astygmatyzmem. Dodatkowo dołączone są do niej: karty z praktycznymi ćwieczeniami oraz tablice do ćwiczeń (m.in. dla astygmatyków, dla krótkowidzów). Zaprezentowane ćwiczenia przyniosą pierwsze efekty i ulgę dla oczu już po pierwszym treningu.

Dostępność: W magazynie

Masz syndrom napiętych, zaczerwienionych, zmęczonych lub nieruchomych oczu?
Jesteś krótkowidzem, dalekowidzem lub cierpisz na starczowzroczność?
A może należysz do grona astygmatyków? Masz mimo wszystko ochotę znowu lepiej widzieć, a może nawet zrezygnować całkowicie z noszenia okularów? Dzięki książce przekonasz się, że i okulary, i soczewki
kontaktowe nie muszą Ci towarzyszyć przez całe życie. Uświadomisz sobie także, jak kojące i odprężające są ćwiczenia oczu.

Więcej informacji
Nazwa produktu Jak skutecznie ćwiczyć wzrok, żeby widzieć lepiej? (E-book)
Symbol 3OB0166
ISBN 978-83-269-6228-8
Data wydania 13.11.2017
Opis hasłowy trening oczu, krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, problemy z oczami, wady wzroku, zmęczone oczy, słaby wzrok, okulary, soczewki kontaktowe, ćwiczenia oczu,
Korzyści dla Ciebie

Trening oczu zaprezentowany w publikacji może stać się dobrym nawykiem, a oczy zareagują większą ruchliwością i zdolnością bardziej wyrazistego widzenia. Jeżeli będziemy dużo i zgodnie z instrukcjami trenować, to możliwe jest, że wada wzroku nie będzie się pogłębiać albo też nawet polepszy się wzrok. Odczujemy komfort psychiczny, ponieważ będziemy mogli w niektórych przypadkach nawet zrezygnować z ciągłego noszenia okularów czy soczewek.

Grupa docelowa N/D
Format N/D
Liczba stron 76
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Agnieszka Konopacka-Kuramochi
Autor Isolde Schraufitetter