Gospodarka odpadami – konsekwencje wprowadzenia w życie nowych przepisów

  • Nowość
Cena promocyjna 19,80 zł Regular Price 99,00 zł

Znajomość przepisów i zmian, które w nich zachodzą, jest dla przedsiębiorców oraz specjalistów ds. ochrony środowiska aspektem kluczowym. Dzięki odpowiedniej wiedzy w tym zakresie mogą wywiązywać sięz powierzanych obowiązków, zachowując narzucane terminy i unikając potencjalnych kar. Zmiany prawne w zakresie przepisów odpadowych były niezwykle dynamiczne, a podnoszenie kompetencji zawodowych wymaga systematycznego zapoznawania się z ich nowelizacjami i terminowego  wdrażania w życie. W książce „Gospodarka odpadami – konsekwencje wprowadzeniaw życie nowych przepisów” przeczytasz o najważniejszych modyfikacjach dotyczących gospodarki odpadami.

Dostępność: W magazynie Realizacja: 24h (dni robocze) + czas dostawy zamówienia

Zamów: 22 518 28 27

W książce "Gospodarka odpadami – konsekwencje wprowadzenia w życie nowych przepisów" przeczytasz o najważniejszych modyfikacjach dotyczących gospodarki odpadami. Dowiesz się, które obowiązki powinieneś zrealizować w określonych terminach, jakie teoretyczne przepisy mają odzwierciedlenie w praktyce, a także znajdziesz wiele konkretnych przykładów i rozwiązań realnych problemów zgłaszanych przez przedsiębiorców. Jeżeli zależy Ci na syntetycznej publikacji, w której znajdziesz podsumowanie najnowszych zmian prawnych w gospodarce odpadami, ich praktyczne zastosowanie, a także wpływ na działalność Twojej firmy, koniecznie sięgnij po tę pozycję książkową.

Więcej informacji
Product Name Gospodarka odpadami – konsekwencje wprowadzenia w życie nowych przepisów
ISBN 978-83-269-8807-3
Data wydania 2 gru 2019
Symbol UOU0056
Opis hasłowy Gospodarowanie odpadami, pozwolenia odpadowe, Baza danych o odpadach, wnioski o wydanie pozwoleń odpadowych, monitoring wizyjny miejsc magazynowania odpadów, operat przeciwpożarowy
Korzyści dla Ciebie

Dzięki publikacji dowiesz się m.in.

  • jakie są zasady funkcjonowania Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami, która od 2020 roku została wyposażona w nowe moduły - ewidencyjny i sprawozdawczy;
  • poznasz zmiany w sposobie i zakresie danych przekazywanych w dokumentach ewidencyjnych i sprawozdawczych;
  • dowiesz się więcej o wizyjnym systemie monitoringu, operacie przeciwpożarowym czy obliczaniu wysokości zabezpieczenia roszczeń.
Grupa docelowa Specjaliści ds. ochrony środowiska
Format B5
Liczba stron 144
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Mariusz Miętusiewicz
Autor Praca zbiorowa