Excel Web App - praca grupowa w chmurze (E-book)

  • Ebook
Cena promocyjna 8,45 zł Regular Price 12,72 zł

W publikacji przedstawiono możliwości wykorzystania przestrzeni roboczej w chmurze SkyDrive, ułatwiające zespołową pracę nad raportami i analizami. W naszej publikacji opisujemy krok po kroku, jak stosować bezpłatne rozwiązanie SkyDrive.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Przesyłanie raportu w załączniku wiadomości e-mail to przeżytek. Dzięki możliwością pracy w chmurze SkyDrive, efekty swoich analiz można udostępniać innym użytkownikom i współdzielić z nimi pracę, nawet jeżeli nie mają dostępu do pakietu MS Office. Publikacja zawiera szczegółowe wskazówki ekspertów dotyczące pracy grupowej z wykorzystaniem technologii chmury (cloud computing). Doradzamy, w jaki sposób usprawnić pracę grupową nad projektami i zadaniami bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Więcej informacji
Product Name Excel Web App - praca grupowa w chmurze (E-book)
Symbol 1BK0002
Data wydania 8 kwi 2013
Opis hasłowy cloud computing, praca w chmurze SkyDrive, Excel
Korzyści dla Ciebie

Dowiesz się,  jak krok po kroku utworzyć bezpłatne konto na dysku internetowym SkyDrive z przestrzenią do umieszczania danych - przeczytasz o tym, w  jaki sposób na skróty umieszczać w chmurze raporty sporządzone na lokalnym dysku - usyskasz wiedzę, czym różnią się lokalne skoroszyty od zapisanych w chmurze - nauczysz się udostępniać dane innym użytkownikom.

Grupa docelowa wszyscy użytkownicy Excela
Format A4
Liczba stron 25
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Autor Piotr Dynia