Emisja do powietrza – procedury, wskazówki, zapobieganie. Wydanie II

79,00 zł

W publikacji prezentujemy: techniki  ograniczenia lub minimalizacji emisji lotnych  związków organicznych i odorów, przebieg uregulowań  emisyjnych, czyli zgłoszenia i  pozwolenia oraz dlaczego opłaca się posiadać  pozwolenie. W czasach coraz dotkliwszych restrykcji związanych z uchylaniem się od wypełniania przepisów ochrony środowiska wiedza ta może okazać się bardzo cenna.

Dostępność: W magazynie Realizacja: 72h (dni robocze) + czas dostawy zamówienia

Zamów: 22 518 28 27

Działalność gospodarcza wpływa na środowisko poprzez emisję do środowiska, czyli wprowadzanie do powietrza, wody, gleby lub ziemi substancji czy też ciepła, hałasu, wibracji  oraz  pola  elektromagnetycznego. A to oznacza, że trzeba uzyskać odpowiednie pozwolenie na wprowadzanie  do  środowiska substancji lub energii  i niekiedy zastosować odpowiednie metody zapobiegania lub zmniejszenia emisji. Jak dopełnić tych formalności, dowiesz się z niniejszej publikacji.

Więcej informacji
Nazwa produktu Emisja do powietrza – procedury, wskazówki, zapobieganie. Wydanie II
ISBN 978-83-269-7731-2
Data wydania 31.08.2018
Symbol UOU0035
Opis hasłowy Emisja do powietrza, emisja hałasu, pozwolenie na wprowadzanie gazów,
Korzyści dla Ciebie

Dzięki publikacji poznasz praktyczne omówienie pięciu zagadnień, takich jak: pozwolenie na wprowadzanie gazów lub pyłów do powietrza; zgłoszenie instalacji; zapobieganie emisji lotnych związków organicznych; emisja substancji zapachowych; montaż króćców pomiarowych.

Strona produktowa N/D
Grupa docelowa Specjaliści ds. ochrony środowiska
Format N/D
Liczba stron N/D
Oprawa N/D
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Mariusz Miętusiewicz
Autor Norbert Szymkiewicz