Elektronizacja zamówień publicznych (książka + szkolenie na DVD)

49,90 zł

Elektronizacja zamówień publicznych mocno „elektryzuje” nastroje zarówno wśród zamawiających jak i wykonawców. Sprawdź, jakie nowe obowiązki czekają Cię przed 18 października 2018 r. Skorzystaj z porad udzielanych (w książce i na DVD) przez dr Andrzelę Gawrońską-Baran.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Elektronizacja zamówień publicznych to rewolucja, która zadzieje się już 18 października 2018 r. W wyniku porzucenia papieru i przejścia na komunikację elektroniczną zarówno zamawiających, jak i wykonawców czekają nowe obowiązki. Zmiany dotkną samych procedur, ugruntowanych mechanizmów działania, jak i tworzonej dokumentacji.

O tym wszystkich wyzwaniach oraz sposobach radzenia sobie z nimi przeczytasz w poradniku. Oprócz tego razem z książką otrzymasz DVD ze szkoleniem wideo nt. elektronizacji, które przeprowadziła b. prezes Urzędu Zamówień Publicznych dr Andrzela Gawrońska-Baran. Szkolenie trwa ok. 1 godziny (wykład + odpowiedzi na pytania) i jest to nagranie szkolenia zrealizowanego dla PortalZP.pl

Sięgnij po poradnik i szkolenie wideo, a zyskasz pewność, jak dostosować się do nowego obowiązku z zakresie m.in. formy składanych dokumentów i ich kopii, zastrzegania tajemnicy przedsiębiorstwa czy potwierdzania wnoszenia wadium.

Już dziś zyskaj niezbędne wskazówki, które pozwolą Ci pewnie i bez zbędnych nerwów przejść przez elektroniczny przetarg.

Więcej informacji
Nazwa produktu Elektronizacja zamówień publicznych (książka + szkolenie na DVD)
ISBN 978-83-269-7406-9
Data wydania 17.04.2018
Symbol ZOX0002
Opis hasłowy zamówienia publiczne, procedury zamówień publicznych, elektronizacja zamówień publicznych, komunikacja elektroniczna między wykonawcą a zamawiającym, elektroniczne zamówienia publiczne, 18 października 2018, 18.10.2018, obowiązek elektronizacji
Korzyści dla Ciebie

Z publikacji Czytelnik dowie się m.in. jak:
• dostosować się do przepisów o elektronizacji zamówień publicznych,
• przeprowadzać postępowania po elektronizacji i jak składać oferty,
• oszczędzić czas i nie popełnić błędów przy wdrożaniu zmian,
• poradzić sobie z praktycznymi wyzwaniami, których nie przewidział ustawodawca.

Strona produktowa N/D
Grupa docelowa menedżer ds. zamówień publicznych, urzędnicy, specjaliści ds. zamówień publicznych
Format B5
Liczba stron 32
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Rafał Duluk
Autor Andrzela Gawrońska-Baran