eKurs Jednolity Plik Kontrolny – jak w optymalny sposób dostosować się do wdrożenia nowych wymagań organu podatkowego (E-book)

  • Ebook
99,90 zł

Ten eKurs to 7 lekcji, które zawierają kompleksowe odpowiedzi na pytania dotyczące przygotowań do wdrożenia Jednolitego Pliku Kontrolnego. Upewnisz się m.in.jakie są terminy, od których podatnicy mają obowiązek przekazywania danych w postaci elektronicznej, jak zaplanować koszty wdrożenia JPK, jakie są sankcje za nieterminowe złożenie JPK, z czego składa się finalna wersja JPK oraz jakie obowiązki wynikają w zakresie zasady ochrony danych osobowych.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Już od 1 lipca 2016 roku niektórzy podatnicy są zobowiązani do przekazywania danych z ksiąg podatkowych i dowodów księgowych na żądanie organu podatkowego w formie ujednoliconego pliku elektronicznego, czyli tzw. Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). Przystępując do wdrożenia JPK należy zaplanować nakłady ekonomiczne przeznaczone na jego implementację oraz upewnić się, za co i w jakiej wysokości grożą kary.
Ten eKurs to zbiór wiedzy jak w optymalny sposób dostosować się do wdrożenia nowych wymagań organu podatkowego. Po zapoznaniu się z jego treścią zyskasz umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać dla rozwoju swojej kariery zawodowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji
Nazwa produktu eKurs Jednolity Plik Kontrolny – jak w optymalny sposób dostosować się do wdrożenia nowych wymagań organu podatkowego (E-book)
Symbol 1WF0024
ISBN 978-83-269-5292-0
Data wydania 26 lip 2016
Opis hasłowy Jednolity Plik Kontrolny, JPK, wdrożenie JPK, nowe zasady kontroli, terminy wdrożenia JPK, dane w postaci JPK
Korzyści dla Ciebie

Z tego eKursu dowiesz się m.in.:

kto i w jakim terminie zostanie objęty nowymi regulacjami,

ile czasu będą mieli podatnicy na przekazanie organom kontroli Jednolitego Pliku Kontrolnego,

jak przygotować dane w postaci JPK,

kto jest mikroprzedsiębiorcą, a kto małym przedsiębiorcom na potrzeby JPK.

Grupa docelowa księgowa
Liczba stron 21
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Norbert Pawlikowski
Autor Barbara Dąbrowska - absolwentka studiów MBA, dyrektor ds. finansów i compliance w firmie consultingowej