Dokumentacja w transporcie od A do Z. Czas pracy kierowcy, odpowiedzialność, zatrudnianie

89,00 zł

Płyta CD zawiera materiały, które zostały przygotowane specjalnie z myślą o osobach zajmujących się transportem drogowym oraz osobach, zajmujących się prowadzeniem dokumentacji transportowej. Znajdują się tu wzory dokumentów niezbędnych do prowadzenia dokumentacji transportowej w każdej firmie - umowy z kierowcamy, oświadczenia, wnioski.

Dostępność: W magazynie

Płyta CD zawiera zestaw dokumentów, które zostały przygotowane specjalnie dla osób zajmujących się transportem drogowym i prowadzeniem dokumentacji transportowej. Znajdują się tu wzory dokumentów dotyczące zatrudniania kierowców - umowy, oświadczenia, porozumienia i rachunki. Oprócz tego zamieszczono na niej wzory dotyczące czasu pracy kierowców, zarządzania firmą transportową, windykacji należności oraz odpowiedzialności przewoźnika (protokoły, oświadczenia, wnioski, wezwania i pozwy). Łatwa i intuicyjna nawigacja na płycie CD pozwoli szybko odnaleźć, przeczytać, wypełnić i skompletować dokumenty. Wzory podzielone sa tematycznie, dzięki temu szybko i bez problemu odnajdziesz potrzebny wzór.

Więcej informacji
Nazwa produktu Dokumentacja w transporcie od A do Z. Czas pracy kierowcy, odpowiedzialność, zatrudnianie
Symbol UOZ0033
Data wydania 22.06.2018
ISBN 978-83-269-7496-0
Opis hasłowy transport drogowy, dokumenty, wzory dokumentów
Korzyści dla Ciebie
Korzyści dla Ciebie: 
  • zapewnisz sobie zestaw najważniejszych dokumentów do natychmiastowego wykorzystania;
  • zaoszczędzisz czas na szukaniu oraz zastanawianiu się, czy dokumenty są aktualne;
  • zaoszczędzisz czas, który traciłeś na samodzielnym przygotowywaniu pism.
Grupa docelowa właściciel firmy transportowej, przedsiębiorcy wykonujący przewóz na potrzeby własne, zarządzający transportem w firmie, specjaliści ds. transportu
Format N/D
Liczba stron N/D
Oprawa N/D
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Alina Sulgostowska
Autor praca zbiorowa