Dokumentacja w ochronie środowiska CD

49,00 zł

Chcąc ułatwić prawidłową realizację powierzanych obowiązków dotyczących ochrony środowiska, opracowaliśmy płytę CD, „Dokumentacja w ochronie środowiska”. Znajduje się na niej baza dokumentów niezbędnych wszystkim osobom, które w firmie zajmują się ochroną środowiska. Dzięki temu kompleksowemu zestawowi możecie uniknąć wielu kar związanych z nieprzestrzeganiem przepisów w zakresie ochrony środowiska, a także  mieć pewność, że dysponujecie aktualnymi wzorami wniosków i formularzy.

Dostępność: W magazynie Realizacja: 24h (dni robocze) + czas dostawy zamówienia

Zamów: 22 518 28 27

Osoby zajmujące się ochroną środowiska odpowiadają za organizowanie i nadzorowanie działalności przedsiębiorstw w tym zakresie.

Ich zadaniem jest przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji, sporządzanie raportów, kontrolowanie przestrzegania ustawowych przepisów, w tym weryfikacja i składanie wniosków o uzyskanie wymaganych prawem pozwoleń, zezwoleń czy zgłoszeń.

Działalność każdego przedsiębiorstwa wpływa na środowisko naturalne, dlatego wiedza na temat jego stanu musi iść w parze ze znajomością przepisów dotyczących ochrony środowiska.

W celu ułatwienia prawidłowej realizacji powierzanych obowiązków dotyczących ochrony środowiska, opracowaliśmy płytę CD, „Dokumentacja w ochronie środowiska”. Znajduje się na niej baza dokumentów niezbędnych wszystkim osobom, które w firmie zajmują się ochroną środowiska.

Dzięki temu kompleksowemu zestawowi możecie uniknąć wielu kar związanych z nieprzestrzeganiem przepisów w zakresie ochrony środowiska, a także  mieć pewność, że dysponujecie aktualnymi wzorami wniosków i formularzy.

Więcej informacji
Product Name Dokumentacja w ochronie środowiska CD
Symbol UOU0057
Data wydania 14 mar 2019
Opis hasłowy Wzory dokumentów ochrona środowiska, dokumentacja ochrony środowiska, formularze OŚ
Korzyści dla Ciebie
  • Zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej,
  • uniknięcie kar w przypadku kontroli,
  • ułatwienie prawidłowej realizacji obowiązków ochrony środowiska,
  • dysponowanie aktualnymi wzorami dokumentów zgromadzonymi w jednym miejscu. 
Grupa docelowa Specjaliści ds. ochrony środowiska
Oprawa pudełko
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Mariusz Miętusiewicz
Autor Karolina Szewczyk-Cieślik