Dokumentacja w gospodarce odpadowej. Decyzje administracyjne, opłaty, ewidencje. Wydanie II

93,45 zł

Wytwarzanie odpadów jest wynikiem praktycznie każdej działalności gospodarczej. Bardzo ważną kwestią jest właściwe postępowanie z wytworzonymi odpadami, co w wielu przypadkach wiąże się z koniecznością uzyskania stosownego pozwolenia. Wszystkie wymagania formalne w zakresie gospodarki odpadowej zostały opisane w książce „Dokumentacja w gospodarce odpadowej”. 

Dostępność: W magazynie Realizacja: 72h (dni robocze) + czas dostawy zamówienia

Zamów: 22 518 28 27

Wytwarzanie odpadów jest wynikiem praktycznie każdej działalności gospodarczej. Bardzo ważną kwestią jest właściwe postępowanie z wytworzonymi odpadami, co w wielu przypadkach wiąże się z koniecznością uzyskania stosownego pozwolenia. O określone w przepisach decyzje administracyjne muszą też ubiegać się firmy, które zajmują się dalszym zagospodarowaniem powstałych odpadów. Kolejnym obowiązkiem, zarówno wytwórców odpadów jak i firm zajmujących się gospodarowaniem nimi, jest prowadzenie ewidencji. Wszystkie wskazówki dotyczące ww. kwestii znajdziesz w naszej książce.

Więcej informacji
Nazwa produktu Dokumentacja w gospodarce odpadowej. Decyzje administracyjne, opłaty, ewidencje. Wydanie II
ISBN 978-83-269-7685-8
Data wydania 28 sie 2018
Symbol ZOU0005
Opis hasłowy Wzory dokumentów gospodarka odpadami, dokumentacja ochrony środowiska, formularze odpady
Korzyści dla Ciebie

Dzięki niej dowiedzą się Państwo:• jakie decyzje administracyjne trzeba posiadać, by wytwarzać, zbierać   i przetwarzać odpady,• gdzie ubiegać się o wymagane dokumenty,• jak poprawnie przygotować wniosek, • kto musi prowadzić ewidencję odpadów,• jakie opłaty ciążą na wytwórcach i posiadaczach odpadów.

Grupa docelowa Specjaliści ds. gospodarki odpadami
Format B5
Liczba stron 164
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Mariusz Miętusiewicz
Autor Marta Hebda