Czas dostawy

Publikacje książki, broszury

Wysyłamy:

Pocztą Polską Czas przygotowania paczki to 1 dzień robocze od dnia złożenia zamówienia (w przypadku płatności na podstawie faktury i płatności za pobraniem ) lub od dnia zaksięgowania przelewu/wpłaty za zamówienie na naszym koncie bankowym (w przypadku płatności elektronicznych lub kartą).

Czas dostawy przez Pocztę Polską to około 3 dni robocze, maksymalnie 5 dni roboczych. Listonosze Poczty Polskiej dostarczają przesyłki od godziny 8:00 do 18:00. Jeżeli nie zastaną adresata, zostawiają "Awizo", na podstawie którego można odebrać przesyłkę w lokalnej placówce Poczty Polskiej.

Kurier Czas przygotowania paczki to 1 dzień robocze od dnia złożenia zamówienia (w przypadku płatności na podstawie faktury i płatności za pobraniem ) lub od dnia zaksięgowania przelewu/wpłaty za zamówienie na naszym koncie bankowym (w przypadku płatności elektronicznych lub kartą).

Czas dostawy przez Kuriera  to około 1 dzień roboczy, maksymalnie 2 dni robocze. Kurier dostarczają przesyłki od godziny 8:00 do 18:00. Jeżeli nie zastaną adresata, zostawiają "Awizo", na podstawie którego będzie można skontaktować się z firmą kurierską i ustalić inny sposób dostarczenia przesyłki.  

Po wysłaniu Twego zamówienia z magazynu wyślemy do Ciebie powiadomienie  e-mail.

 

 Publikacje fizyczne

  • Publikacje wymienno-kartkowe,
  • czasopisma, magazyny
  • płyty CD, płyty DVD
  • plakaty

wysyłamy Pocztą Polską.

Czas przygotowania paczki to 2 dni robocze od dnia złożenia zamówienia (w przypadku płatności na podstawie faktury) lub od dnia zaksięgowania przelewu/wpłaty za zamówienie na naszym koncie bankowym (w przypadku płatności elektronicznych lub kartą).

Czas dostawy przez Pocztę Polską to około 3 dni, maksymalnie 5. Listonosze Poczty Polskiej dostarczają przesyłki od godziny 8:00 do 18:00. Jeżeli nie zastaną adresata, zostawiają "Awizo", na podstawie którego można odebrać przesyłkę w lokalnej placówce Poczty Polskiej.

 

Publikacje elektroniczne

  • Hasła dostępu do portali,
  • e-lettery,
  • e-booki

wysyłamy pocztą e-mail po złożeniu zamówienia (w przypadku płatności na podstawie faktury) lub po zaksięgowaniu przelewu/wpłaty za zamówienie na naszym koncie bankowym (w przypadku płatności elektronicznych lub kartą). Dla użytkowników, którzy posiadają konto w naszym sklepie, e-booki dostępne są także w zakładce Moje produkty do ściągnięcia w dziale Moje konto.

Uwaga: Fabrykawiedzy.com nie ponosi odpowiedzialności za wydłużony czas dostawy, z uwagi na okoliczności, które nie są od niego zależne, w tym za działania i zaniechania pomiotów świadczących usługi pocztowe, przewozowe, kurierskie czy internetowe.