Condohotel - jak wygląda inwestycja w pokój hotelowy i ile można na tym zarobić (E-book)

  • Ebook
12,72 zł

Condohotel to nazwa nowego w Polsce, a znanego od wielu lat na Zachodzie Europy i w USA, sposobu inwestowania w nieruchomości. System ten polega na zakupie na własność apartamentu w hotelu położonym w atrakcyjnej turystycznie miejscowości i zarządzanym przez wyspecjalizowaną firmę. Dowiedz się, jak wygląda inwestycja w pokój hotelowy i ile można na tym zarobić.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Wyspecjalizowana firma podpisuje z nabywcą wieloletnią umowę najmu i oferuje z góry określony poziom czynszu. Firmy oferujące condohotele twierdzą, że będąc właścicielem pokoju hotelowego, można zarobić ok. 10% w skali roku, oraz spędzić w nim tanio i luksusowo urlop. Sprawdziliśmy to. Z poradnika dowiesz się m.in.: Ile kosztują pokoje hotelowe i od czego zależą ich ceny Na co należy zwrócić uwagę podpisując umowę Jak wygląda podział zysków między firmą a właścicielem pokoju Jak ocenić, czy proponowany przez operatora sposób wynagrodzenia jest opłacalny Jaka forma rozliczenia z fiskusem z podatku od osiąganych dochodów z najmu jest najkorzystniejsza Gdzie obecnie powstają tego rodzaju inwestycje
</ul>
<p>&nbsp;</p>

Więcej informacji
Product Name Condohotel - jak wygląda inwestycja w pokój hotelowy i ile można na tym zarobić (E-book)
Symbol 1ID0007
ISBN 978-83-269-1856-8
Data wydania 25 paź 2012
Opis hasłowy Condohotel - jak wygląda inwestycja w pokój hotelowy i ile można na tym zarobić
Korzyści dla Ciebie

Kosztują pokoje hotelowe i od czego zależą ich ceny. Na co należy zwrócić uwagę podpisując umowę. Jak wygląda podział zysku między firmą a właścicielem pokoju. Jak ocenić, czy proponowany przez operatora sposób wynagrodzenia jest opłacalny. Jaka forma rozliczenia z fiskusem z podatku od osiąganych dochodów z najmu jest najkorzystniejsza. Gdzie obecnie powstają tego rodzaju inwestycje.

Grupa docelowa osoby chcące pomnażać swój majątek
Format A4
Liczba stron 9
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Weronika Wota
Autor Robert Sierant