Bezpieczne korzystanie z internetu

Cena promocyjna 15,75 zł Regular Price 39,00 zł

Książka jest przewodnikiem dla aktywnych użytkowników Internetu, dostarczającym wiedzę jak efektywnie i bezpiecznie korzystać z aplikacji internetowych, bankowości elektronicznej, jakie programy antywirusowe wybrać, jak bezpiecznie korzystać z Wi-Fi, jak kontrolować bezpieczeństwo korzystania z Internetu przez twoje dziecko.

Dostępność: W magazynie

W tej książce znajdziesz informacje na temat bezpiecznego korzystania z Internetu, w tym m.in. z bankowości elektronicznej, rozpoznawania oszustw na aukcjach internetowych oraz porady jak dbać o swoją prywatność w Internecie.
W książce znajdziesz praktyczne przykłady, jak skonfigurować najlepsze programy ochronne oraz wskazówki, jak korzystać z Internetu, żeby nie narażać się na niepotrzebne ryzyko. Najważniejsze zagadnienie związane z bezpieczeństwem w sieci opisujemy szeroko, dogłębnie wyjaśniając naturę problemu i sposoby radzenia sobie z zagrożeniami. Chroniąc komputer, chronisz nie tylko zawarte w nim informacje, ale także siebie i innych.

Więcej informacji
Nazwa produktu Bezpieczne korzystanie z internetu
ISBN 978-83-269-1313-6
Data wydania 12.03.2012
Symbol UOR0004
Opis hasłowy Bezpieczeństwo w pigułce - najlepsze porady. Konfiguracja zapory sieciowej. Bezpieczeństwo sieci Wi-Fi
Korzyści dla Ciebie

Znajomość zagrożeń internetowych usuwanie wirusów z komputera zabezpieczenie przed hakerami rozpoznawanie fałszywych aukcji internetowych

Strona produktowa N/D
Grupa docelowa Indywidualni użytkownicy
Format B5
Liczba stron 208
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Monika Kijok
Autor Przemysław Dziak, Paweł Figat, Katarzyna Kaczanowska, Marcin Sarna, Jacek Wownysz