Auditowanie procesu (E-book)

16,99 zł

Niniejsza publikacja zawiera gotową dokumentację opracowaną pod kątem przeprowadzania auditu procesu, co pozwoli uniknąć opóźnień w działaniu Twojego przedsiębiorstwa. Dowiesz się z niej m.in., w jaki sposób przebiega audit, na co warto zwrócić uwagę w toku jego realizacji oraz jak sporządzać raport z jego przeprowadzenia.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Dobrze przeprowadzony audit stanowi podstawowe źródło informacji na temat stopnia spełniania założonych kryteriów w danej firmie względem przyjętych założeń. Dostarcza on również szeregu informacji o panującym w niej systemie zarządzania jakością. Dzięki temu możliwe staje się określenie wydajności organizacji pod kątem zgodności realizowanych planów z rzeczywistością. W publikacji znajdziesz gotową dokumentację opracowaną dla tej procedury oraz odpowiedzi na pytania, m.in. jakie zagadnienia auditujemy i jak przebiega audit.

Więcej informacji
Product Name Auditowanie procesu (E-book)
Symbol 1BG0047
ISBN 978-83-269-6343-8
Opis hasłowy Auditowanie procesu nie będzie sprawiać już najmniejszych kłopotów!
Korzyści dla Ciebie

Dowiesz się: - o zagadnieniach które należy audytować - kiedy należy skorzystać z pomocy eksperta technicznego - w jaki sposób Jak przebiega audit - jak zapisywać obserwacje z auditu - w jaki sposób sporządzić raport i ustalenia z auditu.

Grupa docelowa Pełnomocnik ds. systemów zarządzania jakością; Pełnomocnik ds. jakości; Dyrektor ds. jakości; Kierownik ds. jakości; Specjalista ds. jakości
Format A4
Liczba stron 13
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Mariusz Miętusiewicz
Autor Mirosław Lewandowski

Czytając publikację elektroniczną dowiesz się:

• Jakie zagadnienia auditujemy?
• Schemat organizacyjny
• Kiedy warto skorzystać z pomocy eksperta technicznego?
• Proces zakupów materiałów do produkcji
• Jak przebiega audit?
• W jaki sposób zapisywać obserwacje?
• Jak sporządzić raport i ustalenia z auditu?