ABI to nie tylko audytor i nadzorca – jakie inne zadania ma administrator bezpieczeństwa informacji? (E-book)

  • Ebook
26,15 zł

W e-booku „ABI to nie tylko audytor i nadzorca – jakie inne zadania ma administrator bezpieczeństwa informacji?” piszemy, jakie inne zadania, poza standardowo realizowanymi przez administratorów bezpieczeństwa informacji, ABI może wykonywać. Czytelnik dowie się, że obowiązki ABI nie muszą ograniczać się tylko to tych, związanych z ochroną danych osobowych.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Z e-booka „ABI to nie tylko audytor i nadzorca – jakie inne zadania ma administrator bezpieczeństwa informacji?” czytelnik dowie się, jakie inne zadania poza sprawdzaniem zgodności przetwarzania danych osobowych z przepisami i nadzorowaniem dokumentacji, ma administrator bezpieczeństwa informacji. Omawiamy 7 innych zadań, które ABI powinien realizować. W publikacji piszemy też o nowym statusie ABI, jaki wprowadziła nowelizacja ustawy o ochronie danych osobowych. Wyjaśniamy, jakie inne obowiązki, poza tymi związanymi z ochroną danych osobowych, może wykonywać administrator bezpieczeństwa informacji. Piszemy o tym, czym jest analiza ryzyka oraz czy i jak ABI powinien ją wykonywać. Wyjaśniamy też, jaką widzę związaną z tajemnicami sektorowymi powinien posiadać ABI, żeby dobrze wykonywać swoje obowiązki. Piszemy też o tym, że administrator bezpieczeństwa informacji może być też konsultantem i doradcą.

Więcej informacji
Product Name ABI to nie tylko audytor i nadzorca – jakie inne zadania ma administrator bezpieczeństwa informacji? (E-book)
Symbol 1BK0053
ISBN 978-83-269-4474-1
Data wydania 5 sty 2016
Opis hasłowy ochrona danych osobowych w placówce oświatowej, ochrona danych osobowych w szkole, ochrona danych osobowych w przedszkolu, administrator bezpieczeństwa informacji w szkole, ABI w szkole, ABI w przedszkolu, ochrona danych osobowych uczniów,
Korzyści dla Ciebie
Korzyści dla Ciebie: 
- dowiesz się, jakie obowiązki, poza audytem i nadzorem, ma administrator bezpieczeństwa informacji
- przeczytasz o 7 innych zadaniach, jakie ABI powinien wykonywać w ramach systemu ochrony danych osobowych
- przeczytasz tym, że ABI może także realizować obowiązki niezwiązane z ochroną danych osobowych
- otrzymasz jasną odpowiedź na pytanie, jaki jest status ABI w aktualnych przepisach
- dowiesz się, że ABI może być też konsultantem i wykładowcą
Grupa docelowa Administrator Bezpieczeństwa Informacji (ABI), Administrator Danych Osobowych (ADO), Administrator Systemów Informatycznych (ASI), departamenty bezpieczeństwa informacji, dział kadr, HR, księgowość, działy IT, działy baz danych, marketing
Format B5
Liczba stron 7
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Weronika Wota
Autor Andrzej Rutkowski