30 najlepszych funkcji w Excelu

  • Ebook
Cena promocyjna 35,67 zł Regular Price 47,97 zł

Excel jest programem nadal najczęściej wykorzystywanym w firmach, pozwalającym na tworzenie analiz, raportów i zestawień. Publikacja pomaga w codziennej pracy z tym programem i skraca czas wykonywanych zadań.

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

Najlepsze rozwiązania dotyczących tworzenia prezentacji graficznych w Excelu. Porady odnoszą się zarówno tworzenia wykresów od podstaw, jak również pracy na już posiadanych wykresach, tj. ich formatowania, zmiany danych, dostosowania poszczególnych elementów takich jak osie, legenda, wartości, do swoich potrzeb.
Każde rozwiązanie jest poparte praktycznym przykładem do którego krok po kroku odnoszą się wszystkie instrukcje. Dzięki temu prezentowana metoda będzie zrozumiała dla każdego użytkownika.

Więcej informacji
Nazwa produktu 30 najlepszych funkcji w Excelu
Symbol BBP0204
ISBN 83-7468-470-4
Opis hasłowy Przystępne wprowadzenie do najważniejszych funkcji Excela.
Korzyści dla Ciebie

<ul> <li>nauczysz się jak szybko wyszukiwać dane w arkuszach Excel</li> <li>zdobędziesz wiedzę o tym, jak przeprowadzać r&oacute;żnego rodzaju operacje na wartościach tekstowych</li> <li>publikacja przybliży Ci zagadnienie obliczeń warunkowych</li> <li>poznasz jak przeprowadzić analizę czasu i dat za pomocą arkusz&oacute;w Excel</li> </ul>

Grupa docelowa Użytkownicy programu Excel
Format A5
Liczba stron 44
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Marcin Mrówczyński

no_selection