16 największych pułapek dla cukrzyka i porady jak się ich wystrzegać

10,90 zł

Ponad 30% diabetyków z cukrzycą typu II traci wzrok. 4 na 10 osób trwale uszkadza nerki i zwiększa ryzyko udaru nawet 3 krotnie. Jeśli Ciebie lub Twojego bliskiego dopadła cukrzyca, to dobrze wiesz jak istotne w walce z tą chorobą jest odpowiednie żywienie. Jeden nieodpowiedni posiłek może spowodować skoki cukru nawet do 500 a nawet do 1000 mg/dl i wywołać omdlenie, a także śpiączkę. Dlatego nie ryzykuj własnym zdrowiem i już teraz poznaj 16 rodzajów składników jedzeniowych, których powinien unikać każdy diabetyk.  

Dostępność: W magazynie

Zamów: 22 518 28 27

W poradniku znajdziesz:

  • Listę 16 rodzajów składników jedzeniowych, które mogą w ciągu 5 minut podnieść Twój cukier nawet do 1000 mg/dl.
  • Poradę lekarza specjalisty, jak zredukować poziom cukru w organizmie w naturalny sposób – dowiesz się jakich produktów powinieneś unikać i czym je łatwo zastąpisz.
  • Wskazówki czy lampka wina lub kieliszek wódki mogą doprowadzić do ataku cukrzycowego – sprawdź, który alkohol i w jakich ilościach może zwiększyć ryzyko hiperglikemii, a pity regularnie – ryzyko wystąpienia stopy cukrzycowej
  • Wykaz łącznie ponad 32 produktów niebezpiecznych dla diabetyków – za tę wiedzę na konsultacji dietetycznej zapłaciłbyś nawet 200 zł!

 

Nazywam się dr med. Rainer Limpinsel, jestem lekarzem. W wieku 40 lat zdiagnozowano u mnie ciężką postać cukrzycy typu II. Mój poziom HbA1c (hemoglobiny glikowanej) wynosił 14,1%. Jest to miara średniego poziomu cukru we krwi, na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy, określana inaczej „pamięcią cukru we krwi”. Wskaźnik ten u zdrowego człowieka wynosi ok. 5%, u cukrzyków z prawidłowo kontrolowaną cukrzycą – ok. 6%.

 

Przez rok wstrzykiwałem sobie insulinę. Później postanowiłem pokonać moją cukrzycę. Cukrzyca może być uleczalna, nie ma ku temu wątpliwości. Ale żeby ułatwić sobie życie z nią i niepotrzebnie nie ryzykować nagłego pogorszenia stanu zdrowia, trzeba znać te produkty spożywcze, które w kilka minut mogą drastycznie podnieść poziom cukru w organizmie. Dlatego przygotowałem dla Ciebie wykaz 16 rodzajów składników i ponad 32 produktów, których musisz unikać. Dzięki temu poradnikowi nigdy więcej nieświadomie nie narazisz się na nagłe skoki cukru, a co za tym idzie ryzyko zasłabnięcia czy nawet omdlenia. Jestem pewien, że wiedza, którą ode mnie otrzymasz będzie dla Ciebie przydatna.

Z poważaniem

Dr med. Rainer Limpinsel

 

PS Aż 87,6% osób, które już skorzystały z tego poradnika potwierdziło, że nie wiedziało o szkodliwym wpływie przynajmniej 8 z 16 rodzajów składników zawartych w tej książce – sprawdź czy nie jesteś wśród nich.

Więcej informacji
Nazwa produktu 16 największych pułapek dla cukrzyka i porady jak się ich wystrzegać
ISBN 978-83-269-6683-5
Data wydania 11 sie 2017
Symbol UZH0001
Opis hasłowy cukrzyca, węglowodany, poziom cukru we krwi, glikemia, odżywianie, diabetyk
Korzyści dla Ciebie

Po lekturze tego opracowania będziesz wiedzieć:


- jaki wpływ na poziom cukru w Twojej krwi mają konkretne produkty, które spożywasz oraz jak unikać "złych" weglowodanów, które nadmiernie podnoszą poziom cukru w Twojej krwi;

- czytelnik otrzyma równiez proste porady, które wykorzysta na co dzień w komponowaniu swojego leczniczego posiłku

Format A5
Liczba stron 32
Oprawa miękka
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka
Wydawca Szymon Danowski
Autor dr med. Rainer Limpinsel

Przedmowa
Pułapka pierwsza: cukier
Pułapka druga: napoje orzeźwiające
Pułapka trzecia: napoje alkoholowe
Pułapka czwarta: dania gotowe
Pułapka piąta: soki owocowe
Pułapka szósta: białe pieczywo
Pułapka siódma: dodatki do dań głównych
Pułapka ósma: fałszywy chleb pełnoziarnisty
Pułapka dziewiąta: „drobiazgi”
Pułapka dziesiąta: wypieki
Pułapka jedenasta: stewia
Pułapka dwunasta: przekąski
Pułapka trzynasta: leki
Pułapka czternasta: gotowe musli
Pułapka piętnasta: ciągłe podjadanie
Pułapka szesnasta: słodycze
Podsumowanie